קוסמטיקס אקספרס

קוסמטיקס אקספרס, מרכז יבוא ושיווק מכשור קוסמטי וטכנולוגיות יופי מתקדמות. בבסיס חזונה של החברה איתור ובדיקה של טכנולוגיות יופי ושיטות טיפול קוסמטיות מתקדמות ברחבי הגלובוס והבאתן לישראל. מאז הקמתה בדקה וייבאה החברה מספר רב של מכשירים וטכנולוגיות המשמשים קליניקות רבות ברחבי ישראל.

מגוון איכות ומחיר יוצאים מגדר הרגיל

המגוון הרחב של המוצרים המיובאים עומדים בתקן האירופאי\האמריקאי(FDA,CE) המחמירים וכוללים מוצרי קוסמטיקה, טכנולוגיות יופי מתקדמות, ציוד רפואי ומוצרי טיפוח מקצועיים. איכותו של המכשור המקצועי מעניק לכל איש מקצוע בתחום היופי את הטיפול היעיל, המהיר והאפקטיבי ביותר לעור הגוף. בנוסף מוצעים גם מכשירים לשימוש ביתי.
המכשור הטכנולוגי המסופק לאנשי המקצוע מיובא ומסופק ללא כל פערי תיווך דבר המשפיע באופן חיובי על מחירו האטרקטיבי. עשרות הטכנולוגיות מסופקות בפערים ניכרים מטכנולוגיות מקבילות ואף ישנן טכנולוגיות ייחודיות אשר להן אין כל תחרות.

מועדון הלקוחות- שירות תמיכה והדרכה

החברה שומרת על קשר ישיר ורציף עם לקוחותיה באמצעות מועדון הלקוחות שלה בו מקבלים החברים והחברות בו הדרכות והשתלמויות. בנוסף משמש המועדון כמוקד שירות לקוחות ותמיכה טכנית המספק מענה מקצועי ומתקדם. הקשר הישיר והבלתי אמצעי עם לקוחות החברה מאפשר להעניק תמיכה ושירות פרטני לכל לקוח, קוסמטיקאית או רופא עור.
קוסמטיקס אקספרס ביססה עצמה בישראל, תוך פרק זמן קצר, כאוטוריטה מקצועית בתחום היבוא, ההדרכה והתמיכה לטכנולוגיות יופי מתקדמות. מאות בתי עסק מתחומים שונים בהם מכוני היופי, ספא, כושר, מספרות, רופאי עור ועוד הצטרפו אל המעגל ההולך וגדל של לקוחות החברה.

הצטרפו עוד היום למעגל ההולך וגדל של לקוחות קוסמטיקס אקספרס ושפרו באופן נכיר את השירות והמקצועיות שאתם מעניקים ללקוחותיכם.

03-5566104