טיפולי פנים

כרטיס הביקור הראשון שלנו הוא הפנים. הם הדבר הראשון אותו אנו מציגים לאנשים וזה הגורם העיקרי ליצירת רושם ראשוני. אז מה הפלא שכולנו רוצים לשמור עליו? שיהיה בריא ויראה טוב!
בין טיפולי הפנים יש טיפולים הכרחיים ויש טיפולים שהם קוסמטיים בלבד. המשותף לכולם הוא שאלו הם טיפולים עדינים ושיש להקפיד לעשותם רק ע"י מומחים ובאמצעות מיכשור מתאים בלבד.

הטיפול

רקמת העור מורכבת משלוש שכבות, חיצונית זו האפידרמיס, האמצעית זו הדרמיס ופנימית היא שכבת ההיפודרמיס. תפקידה של השכבה החיצונית היא הגנה על העור ובידודו ולעיתים היא השכבה המונעת ממוצרים לחדור לעור.
ישנם טיפולים פנים שיטחיים שהם טיפולים הנעשים על גבי שכבת העור החיצונית אך רוב טיפולי הפנים הם טיפולים המצריכים חדירה של שכבת האפידרמיס. בשכבת העור האמצעית, שכבת הדרמיס נמצאים שני סוגי חלבונים, האחד, קולגן האחראי על חוזק העור והשני אלסטין האחראי על האלסטיות של העור. היחלשות חלבונים אלו מתרחשת באופן טבעי וחלק גדול מטיפולי הפנים הם למעשה שיקום ועדוד התחדשות של חלבונים אלו.

קוסמטיקס אקפסרס, מרכז יבוא ושיווק מכשור קוסמטי וטכנולוגיות יופי מתקדמות,  מציעה מגוון מכשירים, כולם עומדים בתקן האירופאי / האמריקאי (FDA,CE).

מכשירים מטפלים

טיפולי פנים

Botoskin

אנטי אייג'ינג

מולטי מונה

טיפולי גוף

בים פלוס

אקנה

Multi-8

אנטי אייג'ינג

Slim Plus

אנטי אייג'ינג

דרמה פן מקצועי

טיפולי פנים

SKIN TAG חשמלי

טיפולי גוף

PEELING HYDRA

טיפולי גוף

ידית קור

אנטי אייג'ינג

אולטראסוניק